Szeretnénk klubunk tagjaival is megosztani Jaczkovics Emma, a Golfiesta SE junior kiválóságának elmúlt időszakban elért eredményeit.

Emma kitűnően játszott az egész szezonban, egyértelműen látszik, hogy élvezi a golfot és ez az eredményeken is megmutatkozik. Az elmúlt néhány versenyen is PAR közeli eredménnyel zárt. Legutóbb a Zala Springs-ben a College Golfer WAGR Series versenyen PAR +1 -es eredménnyel zárta a 3 napot, amely az összesítésben a második helyet jelentette. Előtte, Szlovákiában a Nick Faldo Series Championship-en 225 ütéssel zárta a 3 napot, ezzel pedig megnyerte kategóriáját. És lehetne még tovább is sorolni az idei eredményeit.
Most hétvégén drukkoljunk Emmának, hiszen a Szlovén Junior Open bajnokságban küzd meg a pályával és a versenyzőtársaival.
Emmának ezen a fórumon keresztül is szívből GRATULÁLUNK!